F.A.Q. Основні питання

Перейти в категорию
Як краще платити, щоб уникнути відключення логіну від Інтернету?

Краще всього платити з 20 по 30 числа кожного місяця. Автоматичне відключення абонентів за відсутністю авансового платежу за поточний місяць відбувається 1-го числа.

Відновити відключену послугу можна буде лише за умови погашення заборгованості.

А чи можна мені одержати реальну IP адресу?

Можна, для цього потрібно надіслати заявку нам на електронну пошту з обґрунтуванням її необхідності. До абонплати буде нараховуватись ще 30 грн. за цю послугу.

Зауважте, якщо у вас буде реальна IP-адреса, Ви будете незахищені від вірусів та атак з просторів Інтернету.

При включенні Інтернету я отримую помилку «Ошибка 800. Не удалось установить подключение к виртуальной частной сети.», або «Ошибка 650. Сервер удаленного доступа не отвечает», або «Ошибка 769. Указанное назначение недостижимо». Що мені робити?

Будь ласка перевірте чи ввімкнена у Вас локальна мережа і чи прописана там ваша IP-адреса: відкрийте Пуск → Настройка → Панель управления → Сетевые подключения, там знайдіть «Подключение по локальной сети», клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть «Включить» якщо це є у списку, якщо немає — то виберіть «Состояние», перейдіть на вкладку «Поддержка» та подивіться чи ваш IP-адрес та шлюз там прописаний. Якщо все так то телефонуйте в службу техпідтримки 7-13-13.

При включенні Інтернету я отримую помилку "Ошибка 735. Запрошенный адрес был отвергнут сервером".

Ви неправильно налаштували VPN-з‘єднання для доступу в мережу Інтернет. Швидше за все в настройках TCP/IP з‘єднання VPN ви прописали якусь IP-адресу, а він повинен вибиратися автоматично.

Увага! Не плутайте настройки TCP/IP мережевої карти і настройки TCP/IP з‘єднання VPN.

Перевірте настройки мережевої карти і доступу в мережу Інтернет через VPN-з‘єднання.

При включенні Інтернету я отримую помилку "Ошибка 691. Доступ запрещен, поскольку такие имя пользователя или пароль недопустимы в этом домене."

Відкрийте Пуск → Настройка → Панель управления → Сетевые подключения, там знайдіть підключення «VPN» або «tim», клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть «Свойства», перейдіть на вкладку «Параметри» та перевірте чи вимкнений перемикач «Требовать вход в домен».

Але швидше за все Ви просто невірно набрали свій пароль, перевірте в якій мові ви набираєте пароль та чи не ввімкнено режим «Caps Lock» на клавіатурі.

При включенні Інтернету я отримую помилку "Ошибка: 619: Не удается подключиться к удаленному компьютеру, поэтому порт подключения закрыт."

Спробуйте перезавантажити комп‘ютер, якщо не допоможе — перевірте свої брандмауери та файрволи, спробуйте відключити їх та під‘єднатись до Інтернету. Якщо нічого не допоможе — дзвоніть 7-13-13.

При включенні Інтернету я отримую помилку "Ошибка 635. Произошла неизвестная ошибка."

Ця помилка виникає через проблеми VPN-клієнта на Вашому комп‘ютері — він або зіпсований або встановлений неправильно. Як правило, така проблема може виникнути на старих ОС Windows 95/98.

Для вирішення проблеми потрібно переустановити VPN-клієнт «Виртуальная частная сеть» (треба його видалити в «Панель управления → Установка и удаление программ → установка windows → сеть»), перезавантажити а потім заново встановити, або перевстановити ОС Windows.

Як я можу перевірити працездатність локальної мережі і правильне налагодження комп‘ютера для роботи з мережею?

Працездатність мережі можна перевірити командою ping <адреса>, вказавши адресу вашого шлюзу.

Що таке трафік?

Трафік — це дані, що приймаються або передаються комп‘ютером користувача. Одиниця вимірювання — 1 біт. 1 байт = 8 бітам.

Який трафік оплачується?

Оплачується сумарний трафік, тобто переданий і одержаний через інтерфейс абонентського комп‘ютера з мережі Інтернет та нашого поштового та DNS-серверів.

Що таке файрвол?

Файрвол (або брандмауер, пакетний фільтр) — це програма, що перевіряє дані, що проходять через мережеву підсистему (комп‘ютера) згідно заданих їй правил фільтрації. Використовується у комплексі з іншими заходами мережевої безпеки. Неправильно налаштований брандмауер може бути причиною повної або часткової непрацездатності мережевої підсистеми.

У мене змінився комп‘ютер, і після цього перестала працювати мережа, в чому причина, і які мої дії?

Річ у тому, що із зміною комп‘ютера у вас змінилася мережева карта і, отже, її фізична адреса (MAC-адреса). Для відновлення роботи мережі Вам необхідно передзвонити в службу підтримки ТІМ (7-13-13).

Я хочу одержати додаткову поштову скриньку в домені @tim.ua. Як це зробити?

Для цього необхідно підійти до нас с договором та додатком до нього. Але слід пам‘ятати про те що ця послуга платна. Вартість послуги 3 грн в місяць за додаткову поштову скриньку.

Який розмір безкоштовної поштової скриньки @tim.ua?

Розмір поштової скриньки 90 Мб.

А є які-небудь обмеження на розмір листа, що посилається з @tim.ua?

Обмеження на розмір листа — 20 мегабайт. Проте не забувайте про розмір поштової скриньки. Так само не всі поштові скриньки Ваших адресатів мають такий допустимий об‘єм (наприклад, скриньки в @mail.ru мають обмеження 5Мб на час написання цього документу).

Я втратив свій логін і пароль. Що мені робити?

Логін вказаний у додатку до вашого договору. Щонайшвидше дійти до нас з своєю копією договору і паспортом. Ми змінимо вам пароль на новий.

Допоможіть, мій комп‘ютер атакують, скажіть адреси і телефони цих людей я їх буду тероризувати.

Просто відправте нам електронного листа з IP-адресами тих хто вас "атакував" — ми перевіримо ці факти і звернемося до цих користувачів з проханням перевірити їх комп‘ютер або у органи внутрішніх справ з приводу інциденту.

Я надіслав вам листа на адресу root@tim.ua, але відповіді на нього не отримав.

Електронні листи з Вашими заявками можуть використовуватись як підстава для широкого кола дій по керуванню вашим аккаунтом, включаючи фінансові питання (наприклад, зміна тарифного пакету). Тому ми маємо бути впевнені, що цього листа надіслали саме Ви.

В зв‘язку з цим заявки від абонентів на адресу root@tim.ua приймаються лише за умови відправки їх з комп‘ютера, з якого встановлено VPN з‘єднання до ТІМ від імені користувача, від особи якого написано заявку.

Чи можна якось налаштувати з‘єднання, простіше кажучи пограти, з людиною, яка також не має своєї зовнішньої адреси і має таке підключення до інтернету як і в мене! Прописати машрути в маршрутизаторі, якщо я знаю «адресу» його провайдера (наприклад як у ТІМ 194.242.101.1) і його адресу всередині мережі! Чи налаштувати підключення через NAT!

Якщо людина є клієнтом ТІМа, ви можете обмінюватись даними без обмежень безкоштовно, але трафік не повинен йти через VPN-сервер. Цого можна досягнути наступним чином:

  • або відключати VPN з‘єднання «ТІМ» на той час, коли ви спілкуєтесь по локальній мережі (простіше кажучи, працює або Інтернет, або локалка)
  • або прописати постійний маршрут на обох комп‘ютерах, робимо це так:
    • Пуск/Выполнить (або клавiшi Win+R), у полі вводу набираємо:
    • route -p add 192.168.0.0 mask 255.255.0.0

Якщо людина не є клієнтом ТІМа, ви можете обмінюватись даними на швидкості у об‘ємі згідно свого тарифного плану, але треба щоб ви ініціювали з‘єднання до опонента, а не він до вас. Для цього треба, щоб він повідомив Вам його IP-адресу.

Якщо є необхідність ініціювати з‘єднання до вас ззовні (наприклад, на вашому комп‘ютері відкрито веб-сервер, сервер гри абощо), вам треба замовити додаткову послугу «Оренда реальноi IP-адреси», це можна зробити з кабінету клієнта у розділі «біллінг» сайту tim.ua, або електронною поштою на root@tim.ua, або особисто в офісі ТІМ. Вам буде повідомлено вашу постійну реальну IP-адресу, яку вам треба буде повідомити вашим клієнтам, або, якщо ви маєте домен, відповідно налаштувати службу DNS. Вартість послуги 25 грн/міс. Пам‘ятайте, що в цьому разі ваш комп‘ютер буде «видно» з Інтернет, в зв‘язку з чим вам треба буде додатково звернути увагу на захищеність вашого комп‘ютера.

А чи можна зробити так, щоб мій логін використовувався на двох комп’ютерах?

Можна, але треба щоб кожен з комп‘ютерів мав активний пакет, хоча б «Без Інтернет» за 26.80. Наприклад, якщо ви маєте два комп‘ютери — на роботі та вдома — але одночасно інтернет потрібен тільки на одному з них, ви можете замовити для одного з них скажімо пакет «Домашній 2000», а для іншого — «Без Інтернет», 26.80 грн/міс (не має значення який логін), і ходити поперемінно (не одночасно) з обох комп’ютерів під одним логіном.

У разі, якщо комп‘ютер та логін не належать одному й тому ж клієнту, після використання логіну його власника буде повідомлено електронною поштою.

Використовувати активний логін на комп‘ютерах, що відносяться до відключених або тимчасово відключених аккаунтів, не можна. Це є порушенням договору і тягне за собою блокування аккаунта та нарахування штрафу згідно п. 9.2 договору.

Хотел бы прояснить пару моментов относительно принадлежности адресов к UA-IX. tim.ua (194.242.100.0/24) согласно тому же uaix-checker.net.ua говорит о принадлежности к UA-IX, но выданный мне IP 194.242.102.0 уже не принадлежит.

Підсітка 194.242.100.0/22 належить до UA-IX. Вона містить 194.242.100/24, 194.242.101/24, 194.242.102/24, 194.242.103/24. Список анонсів UA-IX можна подивитись наприклад тут: http://noc.ix.net.ua/ua-list-15.txt

Интересная ситуация наблюдается со speedtest.net, в какую точку ни тестировать, скорость 3-7 Mbit/s (согласно тарифному плану), хотя тот же торрент разгоняется до 9 Мбайт/с (72 Mbit/s). Где правда?

Speedtest.net бреше часто і багато. Дивіться на швидкість з ресурсів UA-IX, які спроможні віддати вам хоча б більшу частину від 100 Мб/с, а краще на суму швидкостей з різних таких ресурсів одночасно, так як до 100 вам навряд чи який один віддасть. Хороший приклад — торрент.

Я у вас придбав вай фай роутер. І при перевірці швидкості інтернет з‘єднання в мене максимум показує 2,5 мб/с, хоча плата вай фай в ноутбуку підтримує 802.11 b/g 54 мбіт/с (~5,4 мб/с). Перевіряв тестами в інтернеті, а також загрузкою через торрент. А якщо під час загрузки торрент файлу я під‘єднувався до роутера через кабель швидкість одразу зростала до 9 мб/с

54 мбіт/с - це "маркетингова", тобто максимальна швидкіть 802.11g протоколу на фізичному рівні. В реальних умовах велика її частина витрачається на шифрування, виправлення помилок та інші накладні втрати, яких дуже багато у протоколів, що працюють в етері, особливо якщо він досить зашумлений в цьому діапазоні, як зараз в нашому місті. Практика показує, що якщо наприклад на протоколі 100baseTX ethernet, що "ходить" по дротам, на якісній мережевій карті та правильно налаштованому комп‘ютері можна отримати 12МБайт/с, тобто майже всі з заявлених 100 мбіт/с, то на бездротових протоколах реальна пропускна здатність навіть в ідеальних умовах значно менша від максимальної фізичної.

Другим фактором є взаєморозташування антен пристроїв та їх характеристики - від цього безпосередньо залежить рівень сигналу, від якого в свою чергу - швидкість зв‘язку. У Вашого d-link DIR-615 досить непогані радуомодуль і антени, але якщо на вашому комп‘ютері передавач і антени слабкіші від тих що в DIR-615, зрозуміло, протокол встановить швидкість, на якій зможе працювати "слабкіше" з двох пристроїв. Особливо погано показали себе в цьому відношенні мініатюрні "флешкоподібні" usb wifi адаптери.
Також рівень сигналу занчно зменшується при наявності фізичних перешкод мід пристроями, наприклад стін, особливо якщо в них є залізна арматура.

Як правило, ваші 2.5 МБайт/с, тобто 20 мбіт/с і є тою швидкісттю передаяі даних, яку показують 802.11g пристрої в реальних умовах. Відсутність неполадок з боку роутера та мережі підтверджує також те, що при кабельному підключенні ви бачите повну швидкість (близько 70 мбіт/с - стільки встигає "переварити" процесор DIR-615 в режимі роутингу).

Ваш роутер DIR-615 також підтримує більш новий протокол радіозв‘язку 802.11n в якого максимальна фізична ("маркетингова") швидкість може становити 150 мбіт/с в один бік. Тобто, ви можете значно збільшити швидкість доступу по радіо, якщо будете використовувати пристрій, який "розуміє" цей протокол. Але це можливо тільки при гарних умовах прийому - пряма оптична видимість, невелика відстань, відсутність інших точок доступу у вибраному вами каналі та сусідніх. Для досягнення максимально можливої швидкості по 802.11n також теба перевести ваш DIR-615 з режиму сумісності (802.11b/g/n) у режим "чистого" 802.11n з шириною каналу 40Мгц - але в такому разі більш старі пристрої (802.11b/g) працювати з ним не зможуть.

Додатково на цю тему: http://www.nix.ru/support/faq/show_articles.php?number=596&faq_topics=WiFi-802.11 (розділ "Насколько быстрой может быть беспроводная сеть?")

Цих питань дуже мало, я не знайшов відповідь на моє питання. Що робити?

Самий час поставити це питання за адресою root@tim.ua. Ми відповімо на ваше питання, а також додамо його до цього розділу.

Завантажити додаток ТІМ-Інтернет для Android
Адреси терміналів та інструкція по оплаті
Поповнення рахунку клієнта кредитною карткою
Картки для поповнення рахунку ТІМ-Інтернет

Останні новини


24.02.2021

Увага! Технічні роботи!

До уваги Абонентів ІСП "ТІМ"!!!
У зв’язку з плановою модернізацією ліній можливі перебої в роботі Інтернет в районі вулиць Щорса, Ярмаркова, Костянтинівська, Перемоги, провулки Богунського, провулки Костянтинівські, пров. Удайський, пров. Іподромний, вул. Авіації.
Орієнтовні терміни проведення робіт: 22-25.02.2021 р. Докладніше

20.02.2021

Графік роботи на свята

Графік роботи ІСП «ТІМ»: Докладніше

  • 06.03-08.03.2021 працює тільки техпідтримка по телефону з 9.00 до 17.00. (каса в тому числі)
  • 09.03.2021 працюємо за звичайним графіком
    Далі за звичайним робочим графіком.
11.02.2021

Увага! Технічні роботи!

До уваги Абонентів ІСП "ТІМ"!!!
У зв’язку з плановою модернізацією ліній можливі перебої в роботі Інтернет в районі вулиць Густинська, частково Боброва,пров. Боброва, Лапинський, вул. Незалежності, частково Фабрична.
Орієнтовні терміни проведення робіт: 11.02.2021 р. Докладніше

09.02.2021

Увага!Зміна тарифу!

У зв’язку з істотним збільшенням витрат на обслуговування мережі для надання якісного сервісу, а також зростанням вартості обладнання та матеріалів, повідомляємо вас, що починаючи з 01 квітня 2021 року буде змінено вартість тарифних планів та спосіб тарифікації для приватного сектору м. Прилуки та поза Прилуками.
Спосіб тарифікації переходить на подобове зняття разом з обо’язковим авансовим платежем.

Докладніше

05.02.2021

Увага! Технічні роботи!

До уваги Абонентів ІСП "ТІМ"!!!
У зв’язку з плановою модернізацією ліній можливі перебої в роботі Інтернет в районі вулиць Щорса, Ярмаркова, Костянтинівська, Перемоги, провулки Богунського, провулки Костянтинівські, пров. Удайський, пров. Іподромний, вул. Авіації.
Орієнтовні терміни проведення робіт: 08-09.02.2021 р. Докладніше


Всі новини