ДОГОВІР – ОФЕРТА КОМПАНІЇ «ТІМ»

публічні умови організації доступу до електронних послуг та сервісів

за посередництва агентської компанії  ПРК ПРОДАКШН

 

Визначення термінів:

Електронні послуги – послуги Інтернет, послуги з підключення до телекомунікаційної мережі, інформаційно-сервісні послуги, послуги з надання статичної IP адреси, послуги інтернет телебачення, послуги з IP телефонії та домофонії, послуги реклами, які Користувач замовляє у ВИКОНАВЦІВ за посередництва компанії ПРК ПРОДАКШН. 

Сервіси або Сервіс – сервіси Доступу, сервіси технічної допомоги, Сервіс ЗАСТОСУНОК, які Користувач замовляє у ВИКОНАВЦІВ за посередництва компанії ПРК ПРОДАКШН. 

Підписка – доступ до Електронних послуг та Сервісів за плату, визначену в тарифах на підписку (далі – Тарифи або Тариф), які розміщені на Вебсайті ПРК ПРОДАКШН та є невідємною частиною цього Договору.

Користувач – фізична особа, якій виповнилося 18 років, яка має намір користуватися Електронними послугами та Сервісами відповідно до цього Договору – оферти (далі – цей Договір), а також відповідно до договорів (публічних умов) ВИКОНАВЦІВ, розміщених на їх Вебсайтах.

Вебсайт ПРК ПРОДАКШН (також «Цей Вебсайт»)– вебсайт https://prkprodaction.com.ua/, яким володіє компанія ПРК ПРОДАКШН.

Політика конфіденційності ПРК ПРОДАКШН – умови отримання, використання та захисту компанією ПРК ПРОДАКШН персональних даних Користувача та іншої інформації, які є невід’ємною частиною цього Договору і приймаються Користувачем у разі придбання Підписки.     

------------------------------------------

ПОЛОЖЕННЯ ЦЬОГО ДОГОВОРУ РЕГУЛЮЮТЬ ВАШІ ВІДНОСИНИ З КОМПАНІЄЮ ПРК ПРОДАКШН ПРИ ПРИДБАННІ ВАМИ ПІДПИСОК НА ОТРИМАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ТА СЕРВІСІВ У ВИКОНАВЦІВ. ВИ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ ПІДПИСКИ ТА КОРИСТУВАТИСЯ ЕЛЕКТРОННИМИ ПОСЛУГАМИ ТА СЕРВІСАМИ ЛИШЕ ЗА УМОВИ ОЗНАЙОМЛЕННЯ ТА ПРИЙНЯТТЯ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ:

УМОВ ЦЬОГО ДОГОВОРУ,

ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ПРК ПРОДАКШН, ЯКА Є НЕВІД’ЄМНОЮ ЧАСТИНОЮ ЦЬОГО ДОГОВОРУ,

УМОВ ДОГОВОРІВ (ПУБЛІЧНИХ УМОВ) ВИКОНАВЦІВ, ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ЇХ ВЕБСАЙТАХ.

УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ВКАЗАНІ ДОКУМЕНТИ ДО ПОЧАТКУ ПРИДБАННЯ ПІДПИСОК ТА КОРИСТУВАННЯ ЕЛЕКТРОННИМИ ПОСЛУГАМИ ТА СЕРВІСАМИ. ПРИДБАННЯ ПІДПИСКИ І КОРИСТУВАННЯ ЕЛЕКТРОННИМИ ПОСЛУГАМИ ТА СЕРВІСАМИ ОЗНАЧАЄ, ЩО ВИ ПРИЙМАЄТЕ ВСІ ВКАЗАНІ ВИЩЕ УМОВИ І ПІДТВЕРДЖУЄТЕ ЗБІР І ОБРОБКУ ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ З МЕТОЮ, ПЕРЕДБАЧЕНОЮ УМОВАМИ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ПРК ПРОДАКШН.

ЯКЩО ВИ НЕ ПРИЙМАЄТЕ УМОВИ ЦЬОГО ДОГОВОРУ ТА/АБО ДОГОВІР (ПУБЛІЧНІ УМОВИ) КОГОСЬ З ВИКОНАВЦІВ ТА/АБО ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ПРК ПРОДАКШН, АБО ЯКЩО ВАМ НЕ ВИПОВНИЛОСЯ 18 РОКІВ, НЕ ЗАМОВЛЯТЕ ПІДПИСКУ ТА НЕ КОРИСТУЙТЕСЬ ЕЛЕКТРОННИМИ ПОСЛУГАМИ ТА СЕРВІСАМИ.

ПРИДБАВАЮЧИ ЕЛЕКТРОННІ ПОСЛУГИ ТА СЕРВІСИ, ЇХ ВИКОРИСТАННЯ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НА ВАШ ВЛАСНИЙ РОЗСУД І РИЗИК ТА ЗА УМОВИ НАДАННЯ ВАШОЇ ЗГОДИ НА ТЕ, ЩО ЛИШЕ ВИ НЕСЕТЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКЕ ПОШКОДЖЕННЯ ВАШОЇ КОМП’ЮТЕРНОЇ СИСТЕМИ, ВАШОГО ВЕБ-САЙТУ, ВТРАТУ ДАНИХ АБО ІНШУ ШКОДУ, ОТРИМАНУ ВНАСЛІДОК ТАКИХ ДІЙ. КОМПАНІЯ ПРК ПРОДАКШН НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКИЙ КОМП’ЮТЕРНИЙ ВІРУС АБО ІНШИЙ АНАЛОГІЧНИЙ ПРОГРАМНИЙ КОД, ЗАВАНТАЖЕНИЙ НА ВАШ КОМП’ЮТЕР З ЦЬОГО ВЕБ-САЙТУ АБО ВЕБ-САЙТУ ВИКОНАВЦІВ У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ЗАМОВЛЕННЯМ ЧИ ОТРИМАННЯМ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ТА СЕРВІСІВ.

ЖОДНІ УСНІ ЧИ ПИСЬМОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ АБО ІНФОРМАЦІЯ, ОТРИМАНІ ВАМИ ВІД КОМПАНІЇ ПРК ПРОДАКШН АБО НА ВЕБ-САЙТІ АБО В РАМКАХ ОБСЛУГОВУВАННЯ НЕ СТВОРЮЮТЬ ЖОДНОЇ ГАРАНТІЇ, ЯКУ ПРЯМО НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО ЦИМ ДОГОВОРОМ.

Найкращий спосіб отримати необхідні роз’яснення — зв’язатися з нами безпосередньо за адресою електронної пошти: root@tim.ua.

------------------------------------

Цей Договір є юридично оформленою угодою між Вами – фізичною особою (надалі — «Ви» або «Користувач») і компанією ПРК ПРОДАКШН (Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРК ПРОДАКШН», ідентифікаційний код 44001375, місцезнаходження: Україна, 17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, вул. Коптєва Юрія, будинок 72/1).

Компанія ПРК ПРОДАКШН укладає цей Договір за дорученням кожного з ВИКОНАВЦІВ та від імені ВИКОНАВЦІВ на підставі відповідних агентських договорів.

ПРК ПРОДАКШН уповноважена кожним з ВИКОНАВЦІВ приймати від Вас оплату за Електронні послуги та Сервіси, тому Ви приймаєте на себе обов’язок сплачувати відповідні суми коштів ПРК ПРОДАКШН.

ПРК ПРОДАКШН не є надавачем жодних Електронних послуг чи Сервісів і не претендує на отримання від Вас будь-яковї винагороди за обслуговування Вас як Користувача.   

Кошти, отримані компанією ПРК ПРОДАКШН від Користувача за цим Договором, є цільовими коштами для оплати відповідних Електронних послуг та Сервісів. Такі кошти не належать ПРК ПРОДАКШН і мають бути перераховані відповідним ВИКОНАВЦЯМ (транзитні кошти). Кошти, які ВИКОНАВЕЦЬ перераховує ПРК ПРОДАКШН як повернення надлишково сплачених сум і таке інше не належать ПРК ПРОДАКШН і мають бути перераховані Користувачу (транзитні кошти). ПРК ПРОДАКШН належить виключно агентська винагорода, яку йому сплачує кожен з ВИКОНАВЦІВ.

Коли в цьому Договорі вживається словосполучення «Електронні послуги та Сервіси», то маються на увазі, в залежності від контексту, або всі Електронні послуги та Сервіси, замовлені Користувачем, або ж окремі Електронні послуги чи Сервіси, замовлені Користувачем.

Компанія ПРК ПРОДАКШН  володіє Вебсайтом https://prkprodaction.com.ua/, включаючи всі домени компанії ПРК ПРОДАКШН, що є частиною цього інтернет-сайту, всією інформацією, зображеннями, документами, текстами, продуктами, послугами і всіма іншими елементами Вебсайту, а також всіма продуктами, запропонованими на цьому Вебсайті, доступними для Вас у відповідності до положень і умов, викладених в цьому Договорі, включаючи умови Політики конфіденційності ПРК ПРОДАКШН.

Надаючи запит на Підписку, Ви підтверджуєте, що Вам виповнилося 18 років, погоджуєтеся дотримуватись цього Договору та всіх положень та умов, які містяться, та/або на які є посилання в цьому Договорі, або будь-яких додаткових умов, викладених на Вебсайті ПРК ПРОДАКШН, а також Ви підтверджуєте свою згоду на використання нами Ваших персональних даних у відповідності до Політики конфіденційності, які можуть знадобитись для взаємодії з Вами на підставі цього Договором, а також для надання відповідних Електронних послуг та Сервісів ВИКОНАВЦЯМИ. Якщо Ви НЕ погоджуєтеся з усіма цими умовами, Вам НЕ слід надавати запит на Підписки. Якщо Ви НЕ погоджуєтеся з будь-якими додатковими умовами, які застосовуються до конкретних дій на Вебсайті ПРК ПРОДАКШН чи інших дій, пов’язаних з придбапнням Підписки, або до конкретних операцій, проведених через цей Вебсайт, Вам НЕ слід замовляти чи користуватися тими послугами або сервісами, на які розповсюджуються такі умови і тією частиною Вебсайту ПРК ПРОДАКШН, яка надає доступ до замовлення таких послуг або сервісу, або за допомогою якої може бути проведено такі операції, а також Вам НЕ слід проводити такі операції.

Компанія ПРК ПРОДАКШН у будь-який час може вносити зміни до цього Договору, включаючи Політику конфіденційності. Такі зміни набирають чинності з моменту повідомлення про внесення змін. Крім того, певні умови можуть застосовуватись до конкретних замовлень або дій Користувача або компанії ПРК ПРОДАКШН, конкретних продуктів, матеріалів, послуг або конкретної інформації, які є на цьому Вебсайті або є доступними через нього (вміст цього Вебсайту) або до операцій, проведених через цей Вебсайт. Такі особливі умови можуть доповнювати цей Договір або, якщо вони не є узгодженими з цим Договором, такі особливі умови замінюють умови цього Договору виключно в обсязі, в якому вміст цього Вебсайту або мета таких конкретних умов не є узгодженими з цим Договором.

Компанія ПРК ПРОДАКШН залишає за собою право вносити зміни або оновлення до вмісту цього Вебсайту або його формату у будь-який час без попереднього повідомлення. Компанія ПРК ПРОДАКШН залишає за собою право припинити або обмежити доступ до цього Вебсайту або будь-якої його частини з будь-якої причини на власний розсуд.

Посилання на будь-які веб-сайти, продукти, послуги, комерційну або некомерційну інформацію на цьому Вебсайті, у тому числі Електронні послуги та Сервіси, не повинні розглядатись як схвалення або рекомендації щодо таких товарів (послуг) з боку ПРК ПРОДАКШН або Адміністратора Вебсайту.

---------------------------------

Опис Електронних послуг та Сервісів

До складу Електронних послуг та Сервісів в залежності від обраного Вами тарифного пакету та виду підписки можуть належати:

1. Послуги Інтернет, ВИКОНАВЕЦЬ – Приватне підприємство «ТРК «ТІМ» (код ЄДРПОУ 22830943):

- надання послуг з передачі даних через телекомунікаційну мережу;

- обслуговування телекомунікаційної мережі ІСП ТІМ.

2. Послуги з підключення до телекомунікаційної мережі, ВИКОНАВЕЦЬ – Фізична особа-підприємець Сухрин Ю.А. (код ЄДРПОУ 3135406305):

- визначення технічної можливості на підключення;

- розрахунок витрат для підключення до мережі;

- узгодження з Користувачем умов та вартості проведення робіт;

- монтажні роботи;

- інсталяційні (налагоджувальні) роботи.

3. Інформаційно-сервісі послуги, ВИКОНАВЕЦЬ – Фізична особа-підприємець Барнаш Д.В. (код ЄДРПОУ 2803101253):

- прийом та обробка заявок та питань в телефонному режимі, а також електронною поштою;

- інформування про тарифікацію та про зміни в тарифікації основних та додаткових сервісів;

- інформування про стан рахунку за оплату Електронних послуг та Сервісів;

- надання консультацій в телефонному режимі щодо вибору додаткового обладнання;

- надання консультацій з технічних питань в телефонному режимі.

4. Сервіс Доступу, ВИКОНАВЕЦЬ – Фізична особа-підприємець Горбель О.О. (код ЄДРПОУ 2682508477):

- доступ Користувача до Особистого кабінету;

- доступ Користувача до Бази керування Електронними послугами та Сервісами;

- доступ Користувача до активації та керування додатковими послугами;

- доступ Користувача до бази для самостійного оформлення заявки на Електронні послуги та Сервіси з Особистого кабінету.

5. Сервіс Технічної допомоги, ВИКОНАВЕЦЬ – Фізична особа-підприємець Горбель О.О. (код ЄДРПОУ 2682508477):

- діагностика непрацездатності сервісів без виїзда до Користувача;

- діагностика непрацездатності сервісів з виїздом до Користувача;

- усунення несправностей сервісів з виїздом до Користувача;

- налагодження додаткового клієнтського обладнання без виїзда до Користувача;

- налагодження додаткового клієнтського обладнання з виїздом до Користувача.

6. Сервіс ЗАСТОСУНОК, ВИКОНАВЕЦЬ – Фізична особа-підприємець Барнаш Д.В. (код ЄДРПОУ 2803101253):

- надання Користувачу доступу до Електронних послуг та Сервісів через мобільний застосунок.

7. Послуга з надання Користувачу окремої статичної IP адреси, ВИКОНАВЕЦЬ – Фізична особа-підприємець Барнаш Д.В. (код ЄДРПОУ 2803101253).

8. Послуги інтернет-телебачення, ВИКОНАВЕЦЬ – Фізична особа-підприємець Барнаш Д.В. (код ЄДРПОУ 2803101253):

- доступ до сервісів МЕГОГО;

- доступ до сервісів ТРІНІТІ.

9. Надання послуг з IP телефонії та домофонії, ВИКОНАВЕЦЬ – Фізична особа-підприємець Сухрин Ю.А. (код ЄДРПОУ 3135406305):

- розробка технічних умов для послуг IP телефонії та домофонії;

- підбір обладнання для організації IP телефонії та домофонії;

- проведення монтажних робіт мереж IP телефонії та домофонії;

- інсталяційні (налагоджувальні) роботи мереж IP телефонії та домофонії.

Вказаний вище перелік Електронних послуг та Сервісів, склад (наповнення) окремих Електронних послуг та Сервісів, а також склад ВИКОНАВЦІВ можуть змінюватися шляхом внесення змін до цього Договору.

Вебсайт ПРК ПРОДАКШН та вебсайти ВИКОНАВЦІВ можуть містити посилання на певні Електронні послуги та Сервіси, які можуть бути недоступними в певній країні. Будь-яке таке посилання не передбачає гарантій і не гарантує, що будь-які такі Електронні послуги та Сервіси будуть доступними у будь-який час у будь-якій конкретній країні. Доступ до Електронних послуг та Сервісів і територіальні обмеження залежать від країни Вашого перебування. Якщо Ви переїхали до іншої країни, зверніться до служби підтримки ПРК ПРОДАКШН.

-----------------------------------

Ваші гарантії

ВИ ГАРАНТУЄТЕ, ЩО: (i) ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ, ЯКА НАДАЄТЬСЯ ВАМИ КОМПАНІЇ ПРК ПРОДАКШН У ЗВ'ЯЗКУ З ПРИДБАННЯМ ПІДПИСКИ, Є ВІРНОЮ І ТОЧНОЮ; (ii) ВИ МАЄТЕ ВСІ ПОВНОВАЖЕННЯ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УМОВ ЦЬОГО ДОГОВОРУ ТА ПУБЛІЧНИХ УМОВ ВИКОНАВЦІВ; (iii) ВИ ОТРИМАЄТЕ ВСІ ДОЗВОЛИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ВИКОНАННЯ ЦЬОГО ДОГОВОРУ ТА ПУБЛІЧНИХ УМОВ ВИКОНАВЦІВ; (IV) ВИ ВИКОНУВАТИМЕ ВСІ СВОЇ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ, ПЕРЕДБАЧЕНІ УМОВАМИ ЦЬОГО ДОГОВОРУ ТА ПУБЛІЧНИХ УМОВ ВИКОНАВЦІВ У ВІДПОВІДНОСТІ ДО ЗАКОНОДАВСТВА; (v) ВАМ ВИПОВНИЛОСЯ 18 РОКІВ.

--------------------------------------

До відома!

ПРК ПРОДАКШН  жодним чином не контролює вміст та якість Електронних послуг та Сервісів і не несе за нього відповідальність, зокрема у разі, якзщо Ви вважаєте, що Електронні послуги та Сервіси є неякісним за змістом або формою, або якщо вони не відповідають Вашим очікуванням. ПРК ПРОДАКШН не приймає претензії щодо форми подачі, змісту, якості Електронних послуг та Сервісів, у тому числі в частині порушення прав інтелектуальної власності.

ПРК ПРОДАКШН не є користувачем чи модератором Електронних послуг та Сервісів, тому будь-які повідомлення про порушення прав Користувача у зв’язку з користуванням ним Електронних послуг та Сервісів мають бути адресовані відповідному ВИКОНАВЦЮ на електронну адресу, яка вказана в публічних умовах такого ВИКОНАВЦЯ, якщо інший порядок направлення повідомлень не передбачено публічними умовами відповідного ВИКОНАВЦЯ.

ПРК ПРОДАКШН  не несе жодної відповідальності і не приймає на себе жодних ризиків, якщо з будь-якої причини Електронні послуги та Сервіси порушують законодавство України або будь-якої іншої держави. Особи, які отримують доступ до Електронних послуг та Сервісів роблять це з власної ініціативи і несуть відповідальність за дотримання законодавства.

ПРК ПРОДАКШН  не несе відповідальності та не приймає претензії у зв’язку із можливою майновою чи моральною шкодою, яка може бути завдана Користувачу в процесі отримання Електронних послуг та Сервісів.

ПРК ПРОДАКШН не має доступу до персональних даних Користувача, які надані Користувачем безпосередньо ВИКОНАВЦЮ або третім особам, або персональних даних, отриманих ВИКОНАВЦЕМ за допомогою власного Вебсайту або в інший спосіб. Відносини щодо отримання, збору, використання, передачі, захисту таких персональних даних регулюються публічними умовами відповідного ВИКОНАВЦЯ.

На цьому Вебсайті ПРК ПРОДАКШН може пропонувати свої власні послуги. Проте ніщо не зобов’язує Вас замовляти такі послуги. Замовлення таких послуг здійснюється згідно окремих умов, що можуть бути розміщені на цьому Вебсайті.

ПРК ПРОДАКШН не відповідає за зобов’язаннями, що можуть виникати при замовленні Користувачем будь-яких додаткових послуг ВИКОНАВЦІВ або їх партнерів. Умови та обмеження у передачі ВИКОНАВЦЯМИ персональних даних Користувача таким партнерам регулюються публічними умовами ВИКОНАВЦІВ або відповідними умовами партнерів ВИКОНАВЦІВ.

ПРК ПРОДАКШН не несе відповідальність за відмову того чи іншого ВИКОНАВЦЯ надати Електронні послуги та Сервіси Користувачу, видалення його облікового запису, повну або часткову заборону доступу до Електронних послуг та Сервісів, якщо це відбувається на умовах, визначених публічними умовами відповідного ВИКОНАВЦЯ, у тому числі внаслідок порушення Користувачем таких публічних умов.

Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що, користуючись Електронними послугами та Сервісами Ви можете стикнутися із вмістом, який, на Вашу думку, може бути образливим, непристойним або небажаним, і що в цьому відношенні Ви користуєтесь Електронними послугами та Сервісами на Ваш власний ризик.

ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН КОМПАНІЯ ПРК ПРОДАКШН АБО БУДЬ-ЯКА ЇЇ АФІЛІЙОВАНА ОСОБА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, ПОБІЧНІ, ШТРАФНІ, ФАКТИЧНІ АБО ВИПАДКОВІ ЗБИТКИ (В ТОМУ ЧИСЛІ, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, ВТРАТА ДІЛОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ, НЕУКЛАДЕННЯ КОНТРАКТУ, НЕОТРИМАННЯ ДОХОДІВ, ВТРАТА ДАНИХ, ВТРАТА ІНФОРМАЦІЇ, ПРИЗУПИНЕННЯ КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ) ЗА БУДЬ-ЯКОЮ ТЕОРІЄЮ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, ЩО ВИНИКАЮТЬ В РЕЗУЛЬТАТІ: КОРИСТУВАННЯ АБО НЕМОЖЛИВІСТЮ КОРИСТУВАННЯ ЦИМ ВЕБСАЙТОМ АБО ЙОГО ВМІСТОМ, ЕЛЕКТРОННИМИ ПОСЛУГАМИ ТА СЕРВІСАМИ; ЗАЯВ І ДІЙ БУДЬ-ЯКОЇ ТРЕТЬОЇ СТОРОНИ НА ЦЬОМУ ВЕБСАЙТІ; БУДЬ-ЯКОГО НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ДОСТУПУ ДО ВАШОЇ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ АБО ВАШИХ ДАНИХ АБО ЗМІНИ ВАШОЇ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ АБО ВАШИХ ДАНИХ; ВІДПРАВЛЕННЯ АБО ОТРИМАННЯ, АБО НЕВІДПРАВЛЕННЯ АБО НЕОТРИМАННЯ БУДЬ-ЯКОЇ ІНФОРМАЦІЇ; БУДЬ-ЯКОЇ НЕМОЖЛИВОСТІ ЗБЕРІГАННЯ ДАНИХ; БУДЬ-ЯКОЇ ВТРАТИ ДАНИХ, ВТРАТИ АБО ПОШКОДЖЕННЯ ФАЙЛІВ, ВТРАТИ АБО ПОШКОДЖЕННЯ ВМІСТУ; ЗАТРИМКИ АБО ПЕРЕШКОД У НАДАННІ БУДЬ-ЯКИХ ПОСЛУГ, ДОСТУПНИХ НА ВЕБСАЙТІ, АБО У ЗВ’ЯЗКУ З ЦИМ, НАВІТЬ ЯКЩО КОМПАНІЇ ПРК ПРОДАКШН  БУЛО ПОВІДОМЛЕНО ПРО МОЖЛИВІСТЬ ЗАВДАННЯ ТАКИХ ЗБИТКІВ. БУДЬ-ЯКІ ПОЗОВИ ПРОТИ КОМПАНІЇ ПРК ПРОДАКШН, ПОВ'ЯЗАНІ З ЦИМ ВЕБСАЙТОМ АБО ПОСЛУГАМИ ПРК ПРОДАКШН, МАЮТЬ БУТИ РОЗПОЧАТІ ПРОТЯГОМ ОДНОГО (1) РОКУ ПІСЛЯ ДАТИ ВИНИКНЕННЯ ПІДСТАВ ДЛЯ ПОЗОВУ ТА ПРО ЦЕ МАЄ БУТИ ПОВІДОМЛЕНО КОМПАНІЮ ПРК ПРОДАКШН.

------------------------------------

Замовлення та оплата Електронних послуг та Сервісів

ПРК ПРОДАКШН  пропонує Вам отримати Електронні послуги та Сервіси шляхом оформлення та оплати Підписки на цьому Вебсайті.

Для отримання Електронних послуг та Сервісів Ви обираєте вид Підписки на Вебсайті ПРК ПРОДАКШН згідно обраного Вами тарифного пакету, що відображається в заявці на підключення, заповнюєте необхідні для замовлення дані із зазначенням Вашого прізвища та імені, адреси проживання, e-mail та номера телефону, після цього Ви будете переведені на сторінку оплати.

При бажанні змінити тарифний пакет або додати певну послугу до свого тарифного пакету Ви можете зробити це самостійно в Особистому кабінеті або звернутися для цього до нас за номером телефону 066 1663836 (Vodafone), 093 1700444 (Lifecell), 067 5079417 (Київстар) і оператор встановить Вам набір послуг за Вашим бажанням. Після зміни тарифного пакету Ви отрмимаєте від нас SMS-повідомлення.

Оплата Підписки можлива за допомогою карт Mastercard та Visa, у тому числі з використанням Google Pay та Apple Pay.

ПРК ПРОДАКШН  використовує сервіси приймання платежів LiqPay та Приват24 та залишає за собою право використовувати інші електронні сервіси або платіжні системи.

Оплатити Електронні послуги та Сервіси можна на цьому Вебсайті через Особистий кабінет з використаням LiqPay. Для цього необхідно обрати опцію «Оплатити через LiqPay», далі операція здійснюється на ресурсі LiqPay, ID абонента передається в систему без введення Користувачем.

Також Ви можете скористуватися електронний сервісом Приват24. Для цього оберіть в додатку Приват 24 спосіб оплати - через LiqPay або кредитною картою, після цього Вас переведе на сайт платіжної системи, де необхідно ввести Ваш ID. У відповідь Вам надійде інформація про прізвище та адресу, або адресу, або ж логін. Вам необхідно ввести суму платежу та здійснити платіж.

Також Ви можете оплатити замовлення через мережу IBOX Swift Garant. Порядок оплати аналогічний оплаті через Приват 24.

-----------------------------------------

Доступ до Електронних послуг та Сервісів

Після оплати Підписки та відображення інформації про успішну оплату у Вас автоматично з’явиться доступ до замовлених Вами Електронних послуг та Сервісів. Це правило стосується пакетних Електронних послуг та Сервісів.

Якщо ж Ви замовляєте додаткові послуги (телебачення, антивірус, камери тощо), то для доступу до них може знадобитися активація за допомогою SMS або повідомлення в месенджері з кодом підтвердження.

Також у разі замовлення вказаних вище додаткових послуг ПРК ПРОДАКШН надішле Вам підтвердження Підписки на електронну пошту та в SMS, а також push-повідомленням в Особистому кабінеті.

На деякі Електронні послуги та Сервіси Вам може надсилатися код ліцензії, який також буде зберігатися у Вашому Особистому кабінеті.

Ви отримуватимете детальну інформацію про замовлені та оплачені Електронні послуги та Сервіси в Особистому кабінеті Користувача.

УВАГА! ПРК ПРОДАКШН або ВИКОНАВЦІ можуть вносити зміни до порядку доступу до Електронних послуг та Сервісів. Слідкуйте за можливими змінами на цьому Вебсайті та вебсайтах ВИКОНАВЦІВ.

----------------------------------------

Строк дії

Строк дії цієї цього Договору починається з моменту надання Вами запиту на отримання Підписок і є необмеженим, якщо цей Договір не буде розірвано компанією ПРК ПРОДАКШН  шляхом письмового повідомлення. Компанія ПРК ПРОДАКШН  однозначно залишає за собою право в будь-який час призупинити або припинити обслуговування Користувача на умовах, визначених відповідним агентським договором з ВИКОНАВЦЕМ. Без шкоди для будь-яких інших прав, цей Договір припиняє дію автоматично, якщо Ви не дотримуєтеся будь-яких обмежень або інших вимог, передбачених цим документом. Це не виключає Ваше право користуватися вже придбаними та оплаченими Підписками, якщо тільки публічні умови того чи іншого ВИКОНАВЦЯ не передбачають припинення такого Вашого права.  

Строк дії Підписки згідно обраного Вами тарифу починає спливати з моменту оплати послуг.

----------------------------------------

Посилання на інші сайти і сторонні матеріали

Для взаємодії з Вами за цим Договором може знадобитися отримання та/або використання певних сторонніх продуктів, послуг та/або матеріалів ВИКОНАВЦІВ або інших третіх осіб (надалі — «Сторонні матеріали»). Сторонні матеріали (i) не регулюються цим Договором; (ii) не перебувають під контролем компанії ПРК ПРОДАКШН; і (iii) підпадають під дію відповідних умов таких ВИКОНАВЦІВ або третіх сторін, на які Вам необхідно надати згоду до або після встановлення та/або використання Сторонніх матеріалів і до початку фактичного користування Електронними послугами та Сервісами. Незважаючи на будь-яке положення в цьому документі про інше, ніщо в цьому Договорі не повинно тлумачитись як надання Вам будь-яких прав або ліцензій щодо таких Сторонніх матеріалів або надання Вам права використовувати такі Сторонні матеріали.

---------------------------------------

Інтелектуальна власність

Авторське право, права на товарні знаки та всі інші права власності на цей Вебсайт та/або його вміст (включаючи, серед іншого, програмне забезпечення, послуги, аудіо, відео і текст) належать компанії ПРК ПРОДАКШН та/або її ліцензіарам. Якщо інше прямо не передбачено в цьому документі або не погоджено компанією ПРК ПРОДАКШН в письмовій формі, всі права на цей Вебсайт або його вміст, прямо не надані на підставі цього документа, захищено. Ви погоджуєтесь не копіювати, не публікувати, не фреймувати, не надавати для завантаження, не передавати, не змінювати, не здавати в оренду, не позичати, не продавати, не переуступати, не поширювати, не ліцензувати, не субліцензувати, не здійснювати зворотне проєктування або не створювати похідні роботи/твори на основі цього Вебсайту та/або його вмісту. Всі повідомлення про авторські права та інші права власності має бути збережено на всіх копіях.

Авторське право, права на товарні знаки та всі інші права власності на Електронні послуги та Сервіси та/або будь-який вміст ВИКОНАВЦІВ (включаючи, серед іншого, програмне забезпечення, послуги, аудіо, відео і текст) належать відповідним ВИКОНАВЦЯМ та/або їх ліцензіарам. Якщо інше прямо не передбачено в цьому документі або не погоджено з кожним ВИКОНАВЦЕМ окремо в письмовій формі, всі права на Електронні послуги та Сервіси та/або будь-який вміст ВИКОНАВЦЯ, прямо не надані на підставі цього документа, захищено. Ви погоджуєтесь не копіювати, не публікувати, не фреймувати, не надавати для завантаження, не передавати, не змінювати, не здавати в оренду, не позичати, не продавати, не переуступати, не поширювати, не ліцензувати, не субліцензувати, не здійснювати зворотне проєктування або не створювати похідні роботи/твори на основі Електронних послуг та Сервісів та/або вмісту ВИКОНАВЦІВ. Всі повідомлення про авторські права та інші права власності має бути збережено на всіх копіях.

Компанія ПРК ПРОДАКШН цим відмовляється від будь-яких прав на товарні знаки, знаки обслуговування, торгові найменування, логотипи, авторські права, патенти, доменні імена або інші права інтелектуальної власності третіх осіб. Всі права інтелектуальної власності третіх осіб, згадані в цьому документі, включаючи, серед іншого, Електронні послуги та Сервіси, а також інші Сторонні матеріали, є власністю їхніх відповідних власників. Компанія ПРК ПРОДАКШН відмовляється від будь-яких майнових інтересів щодо прав інтелектуальної власності, крім своїх власних.

---------------------------------------

Незаконне або заборонене використання

Ви не можете використовувати цей Вебсайт для будь-яких цілей, які є незаконними, забороненими умовами цього Договору, або які будь-яким чином впливають або намагаються вплинути на належну роботу цього Вебсайту. Ви не можете використовувати цей Вебсайт у будь-яким спосіб, який може пошкодити, відключити, перевантажити цей Вебсайт або погіршити його функціональність, або перешкодити використанню цього Вебсайту третіми особами. Ви погоджуєтеся з тим, що не будете використовувати стороннє програмне забезпечення, яке перехоплює, «видобуває» або іншим чином збирає інформацію з Вебсайту або через них. Ви не можете отримувати або намагатися отримати будь-які матеріали або інформацію у будь-які способи, які компанія ПРК ПРОДАКШН  явним чином не надає всім користувачам цього Вебсайту. Ви не маєте права ініціювати, допомагати або брати участь в атаці на будь-який сервер компанії ПРК ПРОДАКШН  або іншим чином намагатися порушити роботу серверів компанії ПРК ПРОДАКШН. БУДЬ-ЯКА ВАША СПРОБА ПОШКОДИТИ СЕРВЕРИ КОМПАНІЇ ПРК ПРОДАКШН АБО ДЕСТАБІЛІЗУВАТИ ЙОГО ЗАКОННУ РОБОТУ Є ПОРУШЕННЯМ КРИМІНАЛЬНОГО І ЦИВІЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА. У ВИПАДКУ ТАКОЇ СПРОБИ АБО НАДАННІ ДОПОМОГИ ДЛЯ ТАКОЇ АТАКИ, КОМПАНІЯ ПРК ПРОДАКШН ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО ВИМАГАТИ ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ ВІД БУДЬ-ЯКОГО ТАКОГО КОРИСТУВАЧА В МАКСИМАЛЬНОМУ ОБСЯЗІ, ПЕРЕДБАЧЕНОМУ ЗАКОНОДАВСТВОМ.

-------------------------------------

Відшкодування і захист від відповідальності

Ви погоджуєтеся захищати компанію ПРК ПРОДАКШН, її афілійованих осіб, посадових осіб, директорів, агентів і працівників від відповідальності і гарантувати відшкодування у випадку будь-яких витрат, збитків, скарг, шкоди, штрафів, пені або матеріальної відповідальності, включаючи обґрунтовані суми витрат на юридичні та інші професійні послуги, що підлягають виплаті на підставі будь-якого судового рішення, вироку, постанови суду або мирової угоди, в тих випадках, коли вони є результатом будь-якої скарги, вимоги, претензії, позову, арбітражного або іншого судового розгляду, ініційованого будь-якою третьою стороною, включаючи нарахування штрафу, претензію або вимогу державного органу або організації, що виникають у зв’язку з порушенням Вами умов цього Договору або публічних умов ВИКОНАВЦІВ.

--------------------------------------

Посилання на Вебсайт

Посилання на цей Вебсайт дозволяються за умови дотримання Вами наступних правил. Ви можете посилатися на домашню сторінку Вебсайту або на будь-яку іншу сторінку Вебсайту. Однак Вам не дозволяється використовувати вбудовані посилання (або гарячі посилання) або фреймування. Ви не повинні припускати, що компанія ПРК ПРОДАКШН  підтримує або спонсорує особу, яка посилається на Вебсайт, або її веб-сайт, продукти або послуги. Ви не маєте права використовувати інтелектуальну власність компанії ПРК ПРОДАКШН, включаючи, серед іншого, товарні знаки, фірмові найменування, авторські права без отримання попередньої письмової згоди компанії ПРК ПРОДАКШН або іншим чином, як це передбачено в цьому документі. Крім того, Ви погоджуєтеся видалити посилання у відповідний час на вимогу компанії ПРК ПРОДАКШН.

---------------------------------------

Платежі і умови повернення коштів

Всі права, надані Вам у відповідності до умов цього Договору, залежать від дотримання Вами всіх умов і здійснення відповідних платежів, за їх наявності, на користь компанії ПРК ПРОДАКШН.

КОМПАНІЯ ПРК ПРОДАКШН НЕ ПОВЕРТАЄ ПЛАТЕЖІ, СПЛАЧЕНІ ВАМИ ЗА ПІДПИСКУ НА ЕЛЕКТРОННІ ПОСЛУГИ ТА СЕРВІСИ.

Ви можете використовувати різні способи оплати, в тому числі банківські карти, надані третіми сторонами. Платіжні дані обробляються Вами безпосередньо на користь таких третіх сторін на умовах, зазначених такими сторонами, і не зберігаються на серверах компанії ПРК ПРОДАКШН. Помилки при оплаті можуть виникати через дії таких третіх сторін, і компанія ПРК ПРОДАКШН не несе відповідальності за такі помилки або додаткові збори, що стягуються такими третіми сторонами.

----------------------------------------

Інформація відносно осіб, які не досягли 18 років

Цей Вебсайт і будь-які продукти або послуги, доступні на Вебсайті, не є призначеними для дітей молодше 18 років. Якщо особа є молодшою за 18 років, вона може користуватися послугами лише за участі одного з батьків або опікуна. Однак, оскільки технічно неможливо перевірити вік кожного користувача, ми визнаємо, що діти у віці до 18 років можуть отримати доступ до цього Вебсайту та підписатись на отримання інформаційного бюлетеня або купувати продукти і послуги. Батьки і офіційні опікуни можуть надіслати нам запит щодо закриття і видалення облікового запису їхньої дитини. Ви можете зробити це шляхом надсилання нам листа поштою на адресу: Україна, 17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, вул.Коптєва Юрія, будинок 72/1, адресат: ТОВ «ПРК ПРОДАКШН» або на таку адресу електронної пошти: root@tim.ua.

-------------------------------------------

Забезпечення безпеки передачі і зберігання інформації

Компанія ПРК ПРОДАКШН управляє безпечними мережами передачі даних, захищеними стандартними міжмережевими екранами і системами захисту паролів. Наші політики з безпеки і захисту персональних даних періодично переглядаються і поліпшуються в разі потреби, і лише уповноважені особи мають доступ до інформації, що надається нашими користувачами. Компанія ПРК ПРОДАКШН вживає заходів для забезпечення безпечного поводження з Вашою інформацією у відповідності до Політики конфіденційності. На жаль, безпечна передача даних через Інтернет не може бути гарантованою. З огляду на це, хоча ми прагнемо захистити Ваші персональні дані, ми не можемо гарантувати захист будь-якої інформації, яку Ви надаєте нам, або яка міститься в наших онлайн-продуктах або послугах, і Ви користуєтеся цими послугами на власний ризик.

-----------------------------------------

Надсилання інформації Користувачеві

Компанія ПРК ПРОДАКШН має право надсилати Вам періодичний інформаційний бюлетень, якщо Ви погодилися з таким способом отримання інформації, а також інформацію про оновлені продукти та інформувати про нові продукти (послуги). Це робиться з метою повідомляти Вас про нові продукти та сервіси, а також про інші новини, які стосуються компанії. Ви маєте право відмовитись від отримання такої інформації, перейшовши за посиланням, зазначеним у відповідному листі.

Ви можете у будь-який час відмовитись від отримання електронних листів від компанії ПРК ПРОДАКШН або від передачі ваших персональних даних, за якими можна встановити особу, обраним компаніям. Якщо Ви бажаєте відмовитись від певних елементів, Ви можете зробити це шляхом зміни своїх налаштувань щодо адреси електронної пошти або повідомлення інформації. Якщо Ви вирішите «відписатися» від певних елементів, ми не будемо, в залежності від обставин, передавати Ваші персональні дані третім сторонам або надсилати Вам електронні листи. Проте, ми можемо продовжувати використовувати Ваші персональні дані для внутрішніх цілей для поліпшення Вашого досвіду використання або, в разі потреби, для адміністрування Вебсайту або дотримання чинного законодавства.

Ми залишаємо за собою право надсилати користувачам одноразове повідомлення електронною поштою з підтвердженням реєстрації і нечасті повідомлення з попередженнями з метою інформування про конкретні зміни, які можуть вплинути на можливість користування послугами, на які користувачі раніше підписалися, незалежно від того, чи було надано згоду у налаштуваннях на отримання електронних листів. Ми також залишаємо за собою право зв’язатися з Вами, якщо ми зобов'язані зробити це в рамках судового розгляду, або якщо мало місце порушення будь-яких застосовних ліцензійних і гарантійних угод.

Компанія ПРК ПРОДАКШН зберігає ці права, тому що існують певні випадки, коли нам необхідно зв'язатися з Вами з юридичних питань або з питань, які будуть важливими для Вас. Ці права не дозволяють нам зв’язуватися з Вами для просування нової або існуючої послуги, якщо Ви попросили нас не робити цього, і надсилання таких повідомлень відбувається рідко.

Якщо ви не бажаєте отримувати електронні листи з оновленнями і інформацією, перейдіть за спеціальним посиланням, що міститься у будь-якому листі, надісланому компанією ПРК ПРОДАКШН.

Якщо Ви бажаєте відмовитись від отримання електронних листів, передачі або зберігання будь-яких персональних ідентифікаційних даних або іншим чином змінити свої персональні налаштування, Ви також можете зв’язатися з компанією ПРК ПРОДАКШН шляхом надсилання повідомлення на таку адресу електронної пошти: root@tim.ua
З метою забезпечення успішної обробки Вашого запиту, Вам необхідно надати компанії ПРК ПРОДАКШН інформацію, достатню для того, щоб ми могли точно ідентифікувати Ваші реєстраційні дані і отримати до них доступ. Інформація, яка нам потрібна: Ваше прізвище та ім’я, адреса електронної пошти та номер телефону, які Ви надали компанії ПРК ПРОДАКШН під час реєстрації. Компанія ПРК ПРОДАКШН залишає за собою право зв’язатися з Вами, щоб переконатися, що ми вірно ідентифікували Ваш обліковий запис. 

Останнє оновлення Договору – оферти – 02.01.2022

Завантажити додаток ТІМ-Інтернет для Android
Адреси терміналів та інструкція по оплаті
Поповнення рахунку клієнта кредитною карткою
Поповнення рахунку клієнта кредитною карткою
Продукти ESET для дому

Останні новини


24.04.2024

Увага!Вакансія!

Відкрита вакансія монтажника волоконно-оптичних ліній зв‘язку.
Повна зайнятість.
Вимоги до кандидата:
   - Бажано досвід роботи в даній сфері;
   - Комунікабельність, пунктуальність, бажання працювати;
   - Акуратність, відповідальність.
Умови роботи:
    Компанія пропонує стабільну роботу для самореалізації та професійного розвитку.
Деталі за номером: 093 374 6271 Докладніше

14.03.2024

Увага!

Новий тариф: Донатимо разом до Перемоги!
У цей важливий час, коли кожен внесок має значення, ми в "ТІМ" теж не стоїмо осторонь. Докладніше

14.03.2024

Увага!

Новий тариф: Донатимо разом до Перемоги!
У цей важливий час, коли кожен внесок має значення, ми в "ТІМ" теж не стоїмо осторонь. Докладніше

06.03.2024

Увага!Зміна тарифу!

Шановні абоненти, з 1-го квітня  2024 року підвищується вартість тарифних планів для приватного сектору м. Прилуки та Прилуцького району. Докладніше

05.03.2024

Увага!Зміна тарифу!

Шановні абоненти, з 1-го квітня  2024 року підвищується вартість тарифного плану "Gigabit" до 400грн. Докладніше


Всі новини